יום ראשון, 15 בנובמבר 2009

some more NP adoption ענבל מאמצת לקים יתומים

שלום :-)

כן, כן... פתחתי בית מחסה ללקים יתומים, חסרי שם וכתובת, ללא בית חם, שננטשו על ידי הוריהם לחיים נטולי תוויות ומידע גנטי. או במילים אחרות: הצלתי לקים ישנים, בבקבוקים מחוקים וללא כל מידע כתוב עליהם מזריקה לפח. האימוץ עלה לי רק סכום סמלי של 3 ש"ח ליח'. מזלו הגדול של המוכר בפרפומריה הפרובנציאלית והמאובקת, שעמד לזרוק אותם לפח. כן, כן! לפח!
וכל מה שנדרש להם זה קצת TLC. קצת ניעור וערבוב... ורצון טוב לראות אותם על הציפורניים.
כל זה נכון לגבי ארבעת הלקים משמאל. השניים מימין, הכתום והכחול, עלו קצת יותר ויש קצת יותר מידע על הבקבוק... עדיין לא מוצרי יוקרה, זה ברור - אבל בהחלט לא לגמרי יתומים. אולי ממשפחות הרוסות?

בכל אופן - הסיבה שאני כותבת על כל אלו בלוג, היא שהם כולם מוצלחים! רק אחד אכזב מעט, אבל כל האחרים הפתיעו אותי לטובה ובגדול!

Hello :-)

this time I addopted some more nameless bottles of nail polish. their parents didn't give them any names and send them to the world... no info on the bottle, no brand name - nothing. they were old and looked bad, and the sales man in the small old beauty store was about to throw them to the trash. I saved them from this horrible destiny and payed about 1$ a piece. all they needed was some TLC and good shaking... this is all about the 4 bottles on the left. the blue and orange have some info on them, not that it rings any bells in here... n

I am writing this post about them because most of them was a good surprize! only one dissapointment... m


קודם כל: סווטץ' על קרטון של הלקים מהפוסט הזה
first: a papre-card swatch of the colors I show in this post.

1
לק-בלי-שם סגול "טריו" מס' 25
על הבקבוק כתוב TRIO ובתחתיתו מודבקת מדבקה "ברשיון משרד הבריאות" ומס' 25. הצבע - סגול. לא כהה ולא בהיר. על הציפורניים: מדהים! אחד הצבעים היפים שיש לי :-) אוהבת אותו! צבע עשיר ומיוחד.
No-name "TRIO" No. 25 - purple
on the bottle it says "TRIO" and in the bottom there is a sticker with the writing: "approved by health ministery" and No. 25
it's a creme purple, not too dark and not too light. rich and beautiful color, and I love it! l

sunshine

shade


2
לק-חסר-שם חום שימרי
אין שם על הבקבוק, אין שום מדבקה. אלמלא הוא היה אחיו החורג של הלק הקודם, מן הסתם היה נשאר בחנות... אבל לקחתי אותו בכל זאת, כדי שלא ילך לפח, המסכן. ולא מצטערת: זה חום-זהוב שימרי מנצנץ, נמרח מעולה ונראה יקר הרבה יותר ממה שהוא. צבע סתוי, חם ויפה. עוד הצלחה ללקים היתומים!
No-name shimmery brown
no mane on the bottle, no stickers at all. if it wasn't a twin of the last one, I guess itwould have stayed in the store... but I rescued it from the trash... poor polish. I'm not sorry: - it's so beautiful! rich and shimmery golden brown, suits the season and looks amazing.

sunshine


close up

shadelayered with Andrea Milano gold shimmer No. 11


3
לק-בלי-שם "טריו" מס' 38 נצנצים סגולים.
הנה מגיעה האכזבה. כמה שהוא יפה בבקבוק, ואפילו בשניות הראשונות אחרי שמורחים אותו - ככה הוא מאכזב בסופו של דבר. אלו נצנצים סגולים כהים בבסיס סגול שקוף. אחרי שהוא מתייבש, בקושי רואים את הנצנצים. הם עדינים מאוד. מאוד-מאוד-מאוד. ניסיתי אותו לבד, ניסיתי על שחור ועל לבן, על סגול ועל בורדו. התוצאה כמעט בלתי נראית - תמיד. מבאס.
No-name "TRIO" No. 38
here comes the dissapointment. it looks amazing in the bottle: dark purple glitter in shear purple base. it looks sparkling and pretty in the first minute after applaying it. but when it dries... it's a hreartbreak. it's very hard to notice it - and have no shine too. bummer.

the glitter layered over the purple No. 25 - shade

sunsine

close-up... very subtle

in the shade - can you see it??? n

4
לק-בלי-שם "טריו" מס' 31 - סגול שימרי כהה
וחזרנו להצלחות - הנה צבע סגול כהה, עם שימר זהוב שיוצר עורקים נוצצים בבקבוק וברק מנצנץ ומשמח לבב אישה על הציפורניים. צבע משגע! מצטערת, אבל רק תמונת פדיקור אחת...
No-name "TRIO" No. 31
back to the good colors: it's a dark purple with golden shimmer, that creates beautiful veins of gold in the bottle and great shimmer on the nails. fantastic color! only pedi photo this time... sorry


5
לק כתום ניאון "בורה" מס' 255
עלה 6 ש"ח בחנות אביזרים קטנה, וסיפק את הצבע הלוהט ביותר שעלה על הציפורניים שלי השנה. כתום ניאון, לא בהיר מדי, ובאופן מפתיע: מחמיא לי. לא ציפיתי להתלהב ממנו או לאהוב אותו יותר מדי - אבל כשהוא היה על הציפורניים שלי, היה לי מצב רוח מעולה!
No-name "BURA" No. 255 - neon orange
I payed less than 2$ for this shocker baby. I didn't expect to love it or even to like it - but it was so HOT! and I had a lot of fun wearing it.

sunshine

shadeהלק הכחול האחרון יקבל פוסט משלו... כחולים זוכים ליחס מיוחד אצלי :-)
the last polish will get it's own post :-) blues are special...

5 תגובות:

 1. WOW- What a great deal you found, I think they are all very pretty.

  השבמחק
 2. הו ענבל, את כה רחומה ואוהבת!
  you're so kind:]
  תתחדשי:)
  אהבתי את מספר 1 ו3 (לא ממש מפתיע, אני חולה על סגולים) ואת הכתום!

  השבמחק
 3. כל הכבוד לך על האימוץ ! כמה נדיב ומתחשב מצידך לאמץ את הלקים המקסימים האלו :-)

  אהבתי במיוחד את 25, 31 ואת הכתום - צבעים ממש יפים !

  השבמחק
 4. Deez Nails - thanks! it was a good deal for me and great deal for the poor polishes :-)

  אפי - תודה, אין כמו סגולים (וכחולים...) והכתום הזה היה הפתעה נהדרת!

  תולי - תודה, אכן אני מרגישה כחסידת לקי-עולם... חחח

  השבמחק
 5. Good thing you saved those Polishes. They're really pretty. I like the first purple one the best. The brown is also so pretty. That was a great buy.

  השבמחק

I'd love to hear what you think :-)