יום ראשון, 2 באוגוסט 2009

NOTD - wow cosmetics No. 29 green לק וואו ירוק

שלום לכולם :-)
לפני זמן מה רכשתי את הלק הירוק של WOW. אמנם קראתי עליו ביקורת לא כל כך מתלהבת, בלשון המעטה - אבל החלטתי שבשביל הצבע המיוחד שלו והמחיר המאוד נמוך (4.5 ש"ח) בהחלט אין לי מה להפסיד.
אז נכון, הוא שקוף למדי. מרחתי בסיס + 3 שכבות + טופ ועדיין יש חוסר אחידות מסויים בצבע, שנראה בעיקר באור חזק. אבל חוץ ממני ומקוראות הבלוג מי מסתכל כל כך מקרוב? המראה הכללי הוא נפלא בעיני. והמריחה לא היתה בעייתית, למרות הכיסוי השקוף והלא אחיד. הצבע מתייבש מהר.
הצבע - ירוק חי וקיצי, עם תת גוון כחול (אם כי בתמונות הוא נראה אפילו כחלחל יותר מבמציאות). צבע ייחודי שמוצא חן בעיני ומתאים מאוד לקיץ.


Hello everyone :-)
A while ago I purchased this polish. I heard about it before and not good things - but I decided that for the special shade and the low price - I got nothin to lose.(a little more than 1$)
so it's true - it's very shear and it's very hard to get it even on the nail. I applied base +3 coats and a top coat, and you can still see some bald spots. but you can see it only in strong light and when you look closely - and most people are not looking that close.
;-)
and the color is pretty, medium green, with a blue tone in it. in the photos it's even more blue than it is in person. looks great in the summer days, and fitts wonderfuly with my top.

sunlight

indoor with flash (with my top as background)I did my pedi with it too - and layered it with WnW starry night
indoor - no flash

7 תגובות:

 1. I like this color. I think I have an OPI similar to it. :)

  השבמחק
 2. Olivia - thanks! is it OPI grenn wich? it's very much like my WOW polish...

  השבמחק
 3. וואו... זה... שונה :-)
  אל תעלבי, אבל ירוק על הציפורניים תמיד נראה לי קצת מוזר. הצבע אכן יפה ומתאים גם לחולצה - רק שבאופן אישי קשה לי עם הלקים הירוקים... SORRY

  השבמחק
 4. Kitty - Thanks! :-)

  מיטל - מבינה אותך מאוד, גם אני לא מתחברת ל*כל* הצבעים על ציפורניים... ואני די מנסה לפתוח את הראש ולהעז ולנסות צבעים חדשים שעוד לא ניסיתי - זו הרפתקה! אז אולי יהיו צבעים שלא יהיו הכי מוצלחים עלי ואני לא אתחבר אליהם - אבל לפחות ניסיתי :-) ומי שכן תאהב אותם, אני מקווה שהפוסט שלי יעזור לה. מאוד מעריכה את התגובה הכנה שלך, ותודה על שאת קוראת ומגיבה - פידבק זה עניין רציני בבלוגים :-)

  השבמחק
 5. Love that green. Really a pretty shade on you. I like the matching pedicure and manicure. I don't think anyone really sees the bald spots except the person that is wearing it. Since the cameras are so good they pick up every little flaw. Most people just see the pretty color and nothing else.

  השבמחק

I'd love to hear what you think :-)