יום שבת, 31 באוקטובר 2009

the other no-name swatches עוד סווטצ'ים של לקים-בלי-שם

שלום :-)

בפוסט הקודם ראיתם את הקרם הכתום והמוצלח. היום אראה את השאר: שניים מהם על ציפורני הידיים, ולק נוסף על הבהונות.
נתחיל עם מס' 16, שהוא בצבע ניוד ורדרד עם המון מיקרו גליטרים כסופים. שילוב בין משהו טבעי, רגוע וסולידי עם ניצנוףץ מטורף של כדור-דיסקו. והתוצאה? בעיני מוצלחת! זו הדרך למרוח לק בצבע טבעי, ועדיין להשאר מנצנצת וזוהרת :-) מ-י-ו-ח-ד!

here are the rest of the no-name polishes from the same kind as the orange from last post: two manis and one pedi.
first is No. 16 - a glittering nude. it's a nude color with lots of microglitter in silver. combination of natural and calm color with the bling-bling that I love so much. I think it came out amazing! this one is so special!

sunshine


shade


הלק הבא הוא מס' 21 - צבע טורקיז כחלחל. בבקבוק הוא נראה שימרי, אבל כשמרחתי אותו ציפתה לי הפתעה משמחת: הוא מתייבש במרקם מאט-קטיפתי. לא חסר ברק לחלוטין - אלא עם ברק קטיפתי עדין. מומלץ להגדיל את התמונות כדי לראות כמה יפה המרקם שלו.

Next is No. 21 - turquoise-blue. in the bottle it looked shimmery to me, but after appying it I had a surprise: it dries matte! it dries in a velvet-matte finish, with a subtle shine. I recommend clicking the photos to see the beautiful finish.


sunshineshade


with glitter - olive gold No. 819 - shade

with the same glitter - sunshine

הלק האחרון הוא מס' 20 בצבע ורוד-חום כהה. צבע מאוד מיוחד בעיני. בינתיים ניסיתי אותו רק כפדיקור - והוא היה מאוד מוצלח! אין לי ספק שעוד אנסה אותו על ציפורני הידיים, וכמובן אצלם ואעלה לבלוג.

the last one for today is No. 20 - a dark pink, with some brown tint in it. I used it as a pedi, and loved the color. I'll try it as a mani for sure, and will post it here.


sunshine


שני הלקים הנוספים שקניתי מהסוג הזה הם אלו:
מס' 62 - דומה למס' 16 רק ורוד יותר. מקסים!
מס' 13 - גליטרים הולוגרמיים מאורכים בבסיס שקוף. מלא מלא בגליטרים מנצנצים יפים!
סווטצ'ים בקרוב...
the other two of this kind that I got recently:
No. 62 - like No. 16 only pinkier. charming!
No. 13 - holo bar glitters in clear base. packed with these glitters!
swatches of those will come soon...

יום שישי, 30 באוקטובר 2009

halloween mani מניקור לליל כל הקדושים

שלום :-)

העולם הנוצרי מתעסק בימים אלו במכשפות, דלעות, שלדים ורוחות - כל מה שקשור לחג ליל כל הקדושים. אמנם כאן לא חוגגים אותו וגם אין לי הרבה ידע על מקור החג (גוגל בהיכון) אבל אני נהנית מאוד מהאוירה המסתורית-קריפית שמסביב לכל העסק. זה מתקשר לי להארי פוטר, לסיפורי מכשפות וקסמים וגם - מה לעשות - לסרטי אימה הוליוודים.
אני מנצלת את ההזדמנות להראות מניקור שעשיתי ברוח ליל כל הקדושים.

הבסיס הוא של לק כתום ללא שם - זה עניין קצת מוזר. בחנות "לינדיסימה" (רשת מוצרי קוסמטיקה מוזלים) מצאתי סטנד שלם של הלקים האלו, בבקבוק מרובע עם מכסה מוזהב מרובע וגדול. אין עליהם תווית, לא מדבקה - ובטח לא שם. רק מספר בתחתית הבקבוק. הכתום הוא מס' 106. שאלתי בחנות והמוכרת טענה שאלו לקים של חברת "איב", אבל נראה היה לי שהיא לא בטוחה במה שהיא אומרת. האמת היא שראיתי את הבקבוקים האלו בעוד חנות, לצד בקבוקים של איב - אז אולי יש בזה מן האמת. בכל אופן - המקור הוא מסתורי. המחיר הוא 7 ש"ח ליחידה - והצבעים יפים ומיוחדים. בפעם הראשונה קניתי 4 מהם. אחרי שניסיתי את כולם והייתי מרוצה, קניתי עוד שניים.
על הכתום המקסים הזה (שאגב נמרח ללא בעיות ובשכבה השניה כבר היה אטום) השתמשתי בעזרת שבלונות ליצור את הקצה המטפטף שחור, למראה קריפי בצבעי החג המסורתיים.

we don't celebrate Halloween here in Israel, but I love the spirit of this holiday :-) I love the mystery, the witches and gohsts. it reminds my of Harry Potter and fairy tails, and also horror movies.
so I did a modest halloween spirit mani, using the traditional colors of the holiday, orange and black.
The orange base is a no-name polis. it's a strange thing. I found a rack full of these polish bottles in a local cosmetics store. they got no name on the bottle, no brand, no nothing! just clear bottle with large gold cap and a number in the bottom (this orange is 106). I asked the sales woman in the store about it and she told me they are Eve's polish (although Eve got diferent bottle, and got all the info printed on it) I don't know if it's true or not, but I've seen those bottles in other stores that sells Eve's polish - so maybe it's true.
anyway - it not expencive and I found some pretty and unique colors, so I took 4. after trying it and loving it - I got 2 more. so now I got 6 no-name polishes, and I'll show them all soon.
I applied 2 coats of this lovely orange creme, and used stencils to create the black dripping tips. it looks like halloween spirit to me... don't you agree? i

no-name polishes

sunshine

shade

יום רביעי, 28 באוקטובר 2009

Giveaway updates

A great konad giveaway in Konadomania blog, for her reaching 100 followers! congrats and many more :-) thank you for this giveaway Konadomania
all the details are right here...

Painted lady fingers is another fab blog that is having a giveaway right now... it will end in November 3rd so you better hurry up and check it out.

יום ראשון, 25 באוקטובר 2009

Andrea milano No. 82 לק אנדריאה מילנו סגול מס. 82

שלום :-)

הצטברו אצלי לא מעט לקים שעדיין לא כתבתי עליהם. כתבתי לא מזמן על כמה לקים של אנדריאה מילנו שקניתי וניסיתי (ונהניתי) ואני רוצה להציג עוד שניים מביניהם...
מס. 82 הוא לק במרקם קרם, סגול-אפור מקסים, צבע אופנתי, מתאים לסתיו. לא בהיר מדי, לא כהה מדי, לא אפור מדי, מבריק ונמרח בקלות.

אבל אחרי זמן מה... קצת משעמם. אז כהרגלי הוספתי שכבת גליטר, גם היא של אנדריאה מילנו, מס' 53 - גליטר הולוגרמי בבסיס בורדו-שזיף כהה ושקוף. מסתדר נפלא עם סגול! לא ניסיתי את הגליטר הזה לבדו, אבל מדגדג לי...

Hello :-)

I got a long list of new polishes that I need to post about. a while ago I posted about the Andrea Milano polishes and today I'll show No. 82
It's a beautiful purple-grey creme, very suitable for fall, very chic. it's not too grey, not too dark and applied with no problems, drying shiny and glossy.
but after a day and a half, I got bored with it, and added some Andrea Milano No. 53 glitter - holo glitter in dark shear plum base. looking great on purples! I didn't try this glitter alone, but I sure wanna do it soon...i

sunshine

shade

with Andrea Milano glitter No. 53 on top


shade


יום שישי, 23 באוקטובר 2009

Life No. 252 - purple לק לייף מס. 252 - סגול

שלום :-)

הנה צבע סתווי יפה: מס. 252 של LIFE - צבע סגול אפרורי משהו, כהה ועם שימר ורוד-סגול מקסים. צבע מיוחד ומעניין, ולא ראיתי כמותו בשום מקום אחר.
הוא היה סמיך מעט, אז המריחה היתה קצת יותר בעייתי מהרגיל, אבל התייבש מהר ועם ברק יפה. 2 שכבות וטופ.
קיבלתי לא מעט מחמאות עליו :-)
ואחרי שנהניתי ממנו נטו - הוספתי לו נצנצים של "גורן ניילז" - לק סגול-כחול שקוף מפוצץ בנצנצים הולוגרמיים, מעולה לכיסוי צבע אחר לאפקט מנצנץ.

Hello :-)

here is a nice fall color: Life No. 252, a plum-purple, a little grey in it, with pink-purple shimmer, which cab be noticed only in a certain angles - maybe it's kind of duochrome? antway it's unique and pretty, and I got compliments about it :-) i
It was a bit hard to apply, a little more thick than Im used to, but drying time was fast and it got great shine.
after enjoying it as it is, I added a layer of this glitter by Goren-Nails - it's a shear blurple-grey polish packed with holoh glitter, perfect for layering and for sparkling affect.

sunshine


shade


goren nails glitter and Life No. 252sunshine on the left, shade on the right


יום שלישי, 20 באוקטובר 2009

new/old frankens ערבולקים חדשים-ישנים


שלום :-)

לא יכולה לכתוב "חדשים" על הערבולקים האלו, מהסיבה הפשוטה שהם נעשו די מזמן, כשהקיץ היה גם לפי לוח השנה ולא רק לפי הטמפרטורות. אבל בכל זאת אני שמחה להציג אותם בפניכם (ויש עוד אחד בקנה...).
אחד ירוק כהה, אחד כחול שמיים מנצנץ ואחד אפור - צבעים שאפשר לראות בהרבה קולקציות חדשות שיצאו - אבל קשה להשיג בארץ.

הירוק נעשה ע"י ערבוב של שקוף, שחור, אבקת צללית מס' 35 של WOW (ירוק כהה) וקצת טורקיז שימרי, וגם כמה טיפות כחול (אורלי קליפסו). הוא יצא לי שקוף מדי, ולכן כאן מצולם על בסיס שכבה של ירוק-טורקיז של EVE (שעדיין לא כתבתי עליו כאן). לא יודעת איך הגיעו הניצנוצים ההולוגרמיים לכאן - זו תעלומה! אבל יצא מקסים.

האפור - על בסיס ג'ל לבן של LIFE- הוספתי 2-3 טיפות שחור של WOW. גם הוא יצא לי מעט שקוף וגם הבסיס לא היה לבן צחור אלא אוף-וויט ולכן הוא אפור שנוטה לצהבהבות מסויימת. לא אפור החלומות שלי, עדיין.

הכחול - על בסיס השימר הלבן של LIFE שכיכב פה בבלוג כטופ על מבחר צבעי לק - הוספתי כחול (אורלי קליפסו), מעט טורקיז (של פרו-ביוטי) - וגם הוא יצא שקוף מעט (השימר ההוא היה שקוף למדי) וגם הוא צולם על בסיס לק אטום - תכלת של שיק. בעיני הוא המוצלח מבין כולם, למרות שגם הירוק יפה. טוב - רק לגבי האפור יש לי ספקות... LOL

Hello :-)

I can't say that these frankens are new. they were made when summer was also in the calander and not only in temperatures. I'm happy to show them to you, better late than never (and got another frankens waiting).

Dark green - was made from clear, black and lots of eye shadow (No. 35 of Wow Cosmetics) I also added some blue (calypso by Orly) and some shimmering turquoise) how it got it's holo glitter - I can't remember... it's a mystery. it turned out quite shear, so I layered it over green-turquoise (Eve No. 95 which I didn't write about yet) i

Grey - on a base of shear off-white gel with 2-3 drops of black. it also turned out shear more than I like - and the off white base gave it a yellow tone. I don't like it as much as the other two.

Blue - on the base of Life No. 231 - a white shimmer that I used on almost any color, with some blue (clypso by Orly) and turquoise (pro beauty) it is also shear, but I love how it shimmer! I layered it over Chic light blue, but it looks very much the same without it if I apply 3 coats.

כמו תמיד, אני אשמח להצעות לשמות.
I would love to get some name suggestions.

green franken - sunlight


close up

shade


grey franken - sunlight


shade

blue franken - shade

sunlight


ובהזדמנות זו אני רוצה להראות לכם שבלונות חמודות שמצאתי בחנות מרשת "לינידיסימה" (בסניף קניון חדרה), וניסיתי אותן עם העירבולק הירוק ועם לק כסף. יש גם לבבות, פרפרים, פסים ועוד... עולה בסביבות 6 ש"ח ל-10 מדבקות.

I found this stencil in a local beauty store, and tried it with the green franken and silver polish.ניסיתי את אחד הלקים של אנדריאה מילנו שקניתי - מס' 11 (שימר מוזהב בבסיס אפרסקי) על הערבולק הירוק.
I layered Andrea Milano No. 11 - a gold shimmer in peach base, over the green franken.


Dior layering לק דיור מעל ורוד של וואו


שלום :-)

שכבה אחת של לק סופר-יוקרתי מעל ללק הכי זול שיש, זה מה שתראו כאן היום.
התחלתי בשכבה אחת של וואו מס' 50 - ורוד סגלגל, ועליו שכבה אחת של דיור אדיקט Vibrant mauve - ורוד בהיר עם שימר כחלחל נפלא.
מאוד אהבתי את התוצאה!
Hello :-)

one coat of high-end varnish over the cheapest nail polish I got, this is what I'll show here today.
one coat of Wow no. 50 - a medium pink-purple, and one coat of Dior addict in Vibrant mauve.
Love it!